Turbo Pascal - twój pierwszy program

Wydawnictwo: Komputerowa Oficyna Wydawnicza HELP
83-89391-54-6

Jest to książka dla zupełnie początkujących. Założyliśmy, że czytelnik nigdy w życiu nie programował w żadnym języku. Wymagana jest tylko fundamentalna wiedza z zakresu obsługi komputera, czy systemu operacyjnego. Jeśli jesteś uczniem i uczysz się programowania na lekcjach informatyki - ta książka jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz w niej (lub dzięki niej) wiele ciekawych informacji, wiele...

Jeśli jesteś uczniem i uczysz się programowania na lekcjach informatyki - ta książka jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz w niej (lub dzięki niej) wiele ciekawych informacji, wiele zabawy i wiele prawdziwej satysfakcji. Książka i materiał w niej zawarty nie jest jednak zupełnie prosty. Wielokrotnie używam sformułowań, które mogą być dla Ciebie chwilami zagadkowe, trudne. Będę to robił celowo, abyś otarł się trochę o żargon informatyczny i programistyczny. Powodzenia!

Rozdziały:

- Turbo Pascal