Magiczne miejsca powiatu koszalińskiego

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-931065-1-6
Koszalin, Pomorze, turystyka
Kamulka84

W albumie pragniemy przedstawić urokliwe zakątki naszej małej ojczyzny widziane przez szklane oko obiektywu fotograficznego. Okazuje się, że ziemia koszalińska kryje w sobie wiele takich czarownych miejsc. Obcując z nimi na co dzień, nie zawsze dostrzegamy ich niezwykłość i urodę. Niniejsza publikacja ma pomóc odkryć je na nowo, sprawić, że zatrzymany w kadrze obraz pobudzi wyobraźnię, stanie się źródłem magicznych doznań estetycznych i poznawczych.

źródło opisu: książka

Kamulka84 | 2011-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2011

Przepiękne fotografie i miejsca, których nie znajdzie się w zwykłym przewodniku!

Sylviaa7777 | 2014-08-17