Apartament dla nowożeńców

Tłumaczenie: Danuta Błaszak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Runaway Honeymoon
83-7149-262-6
Dorota_1988

Nie martw się, wszystko będzie dobrze. Cole Stadler po stracie żony i dziecka opuszcza San Francisco i kupuje zabytkowy hotel w Cripple Creek. Gdy przyjeżdża do tego historycznego miasteczka w Górach Skalistych, spotyka tam Jenny, z którą przeżył szalony romans wakacyjny sześć lat temu. Nie wie, że pięcioletni synek Jenny jest owocem tego romansu. Jenny ukrywa przed nim dziecko i postanawia...

Nie martw się, wszystko będzie dobrze.

Cole Stadler po stracie żony i dziecka opuszcza San Francisco i kupuje zabytkowy hotel w Cripple Creek. Gdy przyjeżdża do tego historycznego miasteczka w Górach Skalistych, spotyka tam Jenny, z którą przeżył szalony romans wakacyjny sześć lat temu. Nie wie, że pięcioletni synek Jenny jest owocem tego romansu. Jenny ukrywa przed nim dziecko i postanawia uciec z miasteczka. Boi się, że Cole odbierze jej synka i nigdy nie wybaczy, że zataiła przed nim jego istnienie.

Dlaczego tak postąpiła? Dlaczego ciągle kłamała?

gosiurka | 2014-04-16
Scarlett- | 2013-11-03