Anna

Tłumaczenie: Marcin Stopa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Temptation". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A Valentine wish
Literatura angielska, XX wiek
Dorota_1988

Dean postawił wszystko na jedną kartę - zerwał z życiem w metropolii, by swoją przyszłość związać z prowincjonalnym miasteczkiem i starym zajazdem, który postanowił wyremontować. Takie postępowanie nie było zgodne z naturą ostrożnego i rozsądnego Deana. Działał pod wpływem impulsu, jakby popychała go jakaś niewidzialna siła. A może rzeczywiście tak było? Wiele lat temu, w dniu św. Walentego w...

Takie postępowanie nie było zgodne z naturą ostrożnego i rozsądnego Deana. Działał pod wpływem impulsu, jakby popychała go jakaś niewidzialna siła. A może rzeczywiście tak było? Wiele lat temu, w dniu św. Walentego w tutejszym ogrodzie znaleziono martwych Iana i Annę Cameronów, rodzeństwo, które tego dnia miało objąć zajazd w posiadanie.

Tajemnicze okoliczności ich śmierci nigdy nie zostały do końca wyjaśnione. Podobno Anna była bardzo piękną, młodą kobietą...

MyszBiblioteczna | 2016-06-28
gosiurka | 2014-01-07