Pasażerka na gapę

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Almost married
83-238-2022-8
powieść, miłość,
karmazyna

To miało być małżeństwo z rozsądku. Cassie zgodziła się wyjść za obiecującego polityka, bo taki układ wydawał się korzystny dla obu stron. Urządziła huczny wieczorek panieński na nowoczesnym liniowcu, niestety, już rano przeklinała własną lekkomyślność. Nie dość, że obudziła się u boku zupełnie obcego mężczyzny, to w dodatku nie w porcie, lecz… na pełnym morzu. Czy to możliwe, by aż tak się zapomniała? A jeśli padła ofiarą intrygi? Kim tak naprawdę jest mężczyzna, z którym spędziła ostatnią noc i do czego między nimi doszło?

źródło opisu: okładka

Clara Habcorn | 2016-05-31