Przez ulicę. Bezpieczny świat

Wydawnictwo: Rea

Seria książeczek edukacyjnych dla dzieci, poruszająca problemy związane z postępowaniem w obliczu różnych niebezpieczeństw. Zawiera czytelne wskazówki i wyjaśnienia uczące dziecko, jak powinno postępować w określonych sytuacjach.Wierszyki o przygodach kotka, który: przechodzi przez ulicę, spotyka nieznajomego, zostaje sam w domu, bawi się zapałkami, samotnie wyrusza na wycieczkę...Zagadki, zabawy, zadania rysunkowe poszerzające i utrwalające wiedzę dziecka na wybrane tematy.