The Hollow

Książka jest przypisana do serii/cyklu "The Hollow". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Simon & Schuster
7,35 (51 ocen i 4 opinie)
pustka, Abbey, fantasy,
angielski
Lysistrata

When Abbey's best friend, Kristen, vanishes at the bridge near Sleepy Hollow Cemetery, everyone else is all too quick to accept that Kristen is dead…and rumors fly that her death was no accident. Abbey goes through the motions of mourning her best friend, but privately, she refuses to believe that Kristen is really gone. Then she meets Caspian, the gorgeous and mysterious boy who shows up out of nowhere at Kristen's funeral, and keeps reappearing in Abbey's life. Caspian clearly has secrets of his own, but he's the only person who makes Abbey feel normal again...but also special.

Just when Abbey starts to feel that she might survive all this, she learns a secret that makes her question everything she thought she knew about her best friend. How could Kristen have kept silent about so much? And could this secret have led to her death? As Abbey struggles to understand Kristen's betrayal, she uncovers a frightening truth that nearly unravels her—one that will challenge her emerging love for Caspian, as well as her own sanity.

“Spectacular! The Hollow keeps you reading from beginning to end without coming up for air.” --L.J. Smith, bestselling author of The Vampire Diaries and Night World

źródło opisu: http://books.simonandschuster.com

• Ekspozycja
  • Złączeni
  • Podziemny labirynt
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • 450 stron
  • Etta i Otto i Russell i James
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Zwykły człowiek
  • Alan Stoob, łowca nazistów
Powrót do Daringham Hall

6 (3 ocen i opinii)
Podziemny labirynt
James Rollins

6,32 (73 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

6,4 (10 ocen i opinii)
450 stron
Patrycja Gryciuk

8,14 (7 ocen i opinii)
Etta i Otto i Russell i James
Emma Hooper

7,5 (2 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

7,91 (11 ocen i opinii)
Zwykły człowiek
Graeme Cameron

9,33 (3 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

9 (1 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Lysistrata | 2011-04-15

"Pustka" jest książką niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju. Nie znajdziecie nigdzie podobnej.Ja nie żałuję, że ją przeczytałam. Pierwszy raz zetknęłam się z czymś takim. Autorka tak realnie przedstawia wszystkie emocje bohaterki, jej przygnębienie, smutek, czasem radość. Opowiada o dziewczynie, która jest załamana, która po stracie przyjaciółki nie może sobie poradzić. Opowiada o jej rozterkach i problemach. Czy jest fantasy? Sami przeczytajcie i sprawdźcie. Tego nie można być pewnym. Jeśli nie poddacie się i przeczytacie do końca zrozumiecie co mi się tak bardzo w tej książce podoba. Polecam ją każdemu bo można odnaleźć w niej to, czego nie znajdzie się w innych książkach. I to wcale nie jest takie romansidło jak większość książek, które teraz znajdziecie. Jest w niej tajemnica. Tajemnica, którą poznacie z czasem. I jest jeszcze inna. Taka, która sprawi, że będziecie niecierpliwie wyczekiwać kolejnego tomu.

fragilebabydoll | 2012-08-21

Pierwszy tom Pustki pokazała mi moja najlepsza przyjaciółka, gdyż obie jesteśmy ześwirowanymi czytelniczkami. Opis fabuły zachęcił, a okładka jeszcze bardziej przyciągnęła wzrok. Zaczęłam więc czytać. Losy głównych bohaterów pochłonęły mnie bez reszty. Pustka ma w sobie intrygę, pięknie, wolno rozwijającą się miłość, tajemnicę, ale również i niebezpieczeństwo. To połączenie sprawia, że całość czyta się jednym tchem i nie można oderwać się od książki ani na moment. Dodatkowo, jest napisana w świetny sposób. Słownictwo jest wyszukane, a emocje i odczucia są bardzo realistycznie przedstawione. Zachwycają również niebanalne postacie dwójki głównych bohaterów. Pustka z całą pewnością jest jedną z tych książek o których nie sposób zapomnieć. Jest moją ulubioną i będę polecać ją wszystkim.

BadAssAngel | 2012-08-21
Przeczytana: 31 lipca 2012

Jestem osobą, która nie słucha plotek. Jestem osobą, która woli poznać kogoś i samemu wyrobić sobie zdanie o kimś niż działać wyłącznie na plotkach. Tak samo jest w przypadku książek. Aczkolwiek ta fabuła zaciekawiła mnie do zagłębienia się w treść Pustki niżby plotki. Muszę przyznać że od pierwszego zdania coraz bardziej pociągała mnie w mroczność intryga, tajemnica, miłość występujące w książce. Nie żałuje i zachęcam do przeczytania. Książka jest warta tego. 10/10

Bezkolorowo | 2013-01-24
Przeczytana: 23 stycznia 2013

Książka ta jest pierwszą która wzbudziła we mnie tak różne emocje. Po przeczytaniu połowy odstawiłam ją bo mimo tego iż czytałam dokładnie nie wiedziałam z niej nic… stwierdziłam że nie jest dla mnie. Zdziwiona pozytywnymi opiniami o niej postanowiłam do niej nie wracać i zostawić ja w połowie nie przeczytaną. Jednak już po kilku godzinach po tej decyzji miałam wątpliwości czy dobrze zrobiłam. Mając na uwadze fakt, że jest to pierwsza książka która po przeczytaniu większej połowy nie ujawnia nic !!! Kochani to jest niesamowite biorąc pod uwagę, że teraz powstaje tak wiele romansideł w których już po pierwszym rozdziale człowiek domyśla się dalszego ciągu. Wiec powróciłam do lektury i nie żałuje. Jest niesamowita i magiczna polecam ją każdemu. Nasza bohaterka jest wyjątkowa, nieugięta w swoich postanowieniach i pełna zapału. Bardzo refleksyjna książka… ech piękna.

ana_markiewicz | 2015-08-19
Na półkach: Inne, Przeczytane