Amerykanin w Londynie

Wydawnictwo: Harlequin
The Dollar Prince`s wife
Literatura angielska, XX wiek
Dorota_1988

Londyn, 1892. Pojawienie się w Londynie bardzo przystojnego i bogatego Amerykanina, Jacobusa Granta, wywołało w kręgach miejscowej socjety spore zainteresowanie, zwłaszcza że mówiono, iż jest spokrewniony z sir Alanem Dilhorne’em. Sensację wywołał fakt, iż Grant wybrał na żonę skromną i niezbyt urodziwą Dinah Freville. Wkrótce Jacobus miał jeszcze nieraz zadziwić londyńskie towarzystwo, był...

Londyn, 1892.

Pojawienie się w Londynie bardzo przystojnego i bogatego Amerykanina, Jacobusa Granta, wywołało w kręgach miejscowej socjety spore zainteresowanie, zwłaszcza że mówiono, iż jest spokrewniony z sir Alanem Dilhorne’em. Sensację wywołał fakt, iż Grant wybrał na żonę skromną i niezbyt urodziwą Dinah Freville. Wkrótce Jacobus miał jeszcze nieraz zadziwić londyńskie towarzystwo, był bowiem nieodrodnym potomkiem Patriarchy, równie jak on przebiegłym, ale i czułym na ludzką krzywdę.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kasia | 2016-10-01