Okładka książki Sukces? Trzeba tylko chcieć! Rzecz o pozytywnym myśleniu

poradniki, pozytywne myślenie
poradniki
typ
papier
6,58 (12 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Twórcze myślenie, talenty artystyczne, wiedzę, osobowość i energię fizyczną można zamienić w sukces, zdrowie i szczęście. Książka ta podpowie, jak to zrobić i da Ci motywację. Szukaj w niej pomysłów, które możesz zastosować w swoim życiu. Ta książka poinstruuje Cię, jak używać najcudowniejszej maszyny świata. Ta maszyna to Twój mózg i system nerwowy, komputer człowieka, który z kolei wymyślił komputer elektryczny. Obydwa funkcjonują podobnie, ale maszyna nigdy nie dorówna umysłowi. (W. Clement Stone)

źródło opisu: http://wysylkowa.pl/ks378994.html

Polecamy

Opinie czytelników
KamilaWeronikaAnna | 2011-04-23
Przeczytana: 21 kwietnia 2011

Książka zawiera bardzo mądre i praktyczne porady jak osiągnąć sukces, nie jest może zbyt porywająca, ale warto ją przeczytać. Daje do myślenia. Zdecydowanie trzeba ją "przetrawić" i kilka razy wracać do zawartych w niej rad. Polecam!

asiav01 | 2014-09-01

Kalendarium literackie
  • Sławomir Koper
    51. rocznica
    urodzin
    Historia nigdy nie jest wyłącznie czarno-biała, jak to z reguły opisują nasi historycy. Ma wiele kolorów, tak jak barwne jest codzienne życie i barwni są jego bohaterowie.
  • Isaac Bashevis Singer
    112. rocznica
    urodzin
    Wszyscy gramy w szachy z Losem. On robi ruch i my robimy ruch. On usiłuje dać nam szacha i mata w trzech posunięciach, a my próbujemy temu zapobiec. Wiemy, że nie jesteśmy w stanie wygrać, ale mamy chęć pokazać mu prawdziwą walkę.
  • Nik Pierumow
    51. rocznica
    urodzin
    Nadziei nie ma tylko dla tych, którzy dobrowolnie z niej rezygnują.
  • Guy N. Smith
    75. rocznica
  • Voltaire
    320. rocznica
    urodzin
    - Co to takiego "optymizm"? - spytał Kakambo.
    - Ach - odparł Kandyd - to obłęd dowodzenia, że wszystko jest dobrze, kiedy nam się dzieje źle.
  • Michael Grant
    100. rocznica
    urodzin
    Tłum z płonących dzielnic, chcą przeżyć. Kto ich o to prosił?
  • Yvonne Woon
    30. rocznica
    urodzin
    Czasem warto skupić się na dobrych wspomnieniach. Przypominają człowiekowi, że szczęście jednak istnieje (...)
  • Thomas Enger
    41. rocznica
  • Anne McCaffrey
    3. rocznica
    śmierci
    Zakaz tylko zwiększa pragnienie.
  • Richard Leigh
    7. rocznica