Okładka książki Sukces? Trzeba tylko chcieć! Rzecz o pozytywnym myśleniu

poradniki, pozytywne myślenie
poradniki
typ
papier
6,85 (13 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Twórcze myślenie, talenty artystyczne, wiedzę, osobowość i energię fizyczną można zamienić w sukces, zdrowie i szczęście. Książka ta podpowie, jak to zrobić i da Ci motywację. Szukaj w niej pomysłów, które możesz zastosować w swoim życiu. Ta książka poinstruuje Cię, jak używać najcudowniejszej maszyny świata. Ta maszyna to Twój mózg i system nerwowy, komputer człowieka, który z kolei wymyślił komputer elektryczny. Obydwa funkcjonują podobnie, ale maszyna nigdy nie dorówna umysłowi. (W. Clement Stone)

źródło opisu: http://wysylkowa.pl/ks378994.html

źródło okładki: http://wysylkowa.pl/ks378994.html

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
KamilaWeronikaAnna | 2011-04-23
Przeczytana: 21 kwietnia 2011

Książka zawiera bardzo mądre i praktyczne porady jak osiągnąć sukces, nie jest może zbyt porywająca, ale warto ją przeczytać. Daje do myślenia. Zdecydowanie trzeba ją "przetrawić" i kilka razy wracać do zawartych w niej rad. Polecam!

Jakub | 2014-11-22
asiav01 | 2014-09-01