Sam na sam z Bogiem. Modlitwy tych, którzy się nie modlą

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka „Więzi”". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biblioteka Więzi
emm

Nawet ten, który mówi, że nie wierzy, i nie modli się tak, jak inni się modlą, może przeżywać chwile, kiedy szuka kogoś potężniejszego od siebie, kiedy sam sobie nie wystarcza. Nie jest bez - Pański. Mówi do kogoś niewidzialnego na Ty, jak do osoby najbliższej. Modlitwy tych, którzy się nie modlą są arcydziełem literatury. Pełne prostoty, mądrości, wzruszenia. Korczak, który oddał swe...

Modlitwy tych, którzy się nie modlą są arcydziełem literatury. Pełne prostoty, mądrości, wzruszenia. Korczak, który oddał swe życie z miłości dla dzieci, jest pełen wyrozumiałości dla każdego - dla dziecka, które prosi Pana Boga o zegarek, dla ulicznicy, która rozmawia z Bogiem i wydaje się, że nie zmienia swego życia, dla buntownika, który bluźni, a jednocześnie odczuwa tajemniczą obecność Niewidzialnego.

ks. Jan Twardowski

źródło opisu: Biblioteka "Więzi", 2005