Jalna

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Rodzina Whiteoaków". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Jalna
83-03-03560-6

"Saga rodu Whiteoaków" to wzruszająca opowieść o dziejach rodziny, której losy śledzimy na przestrzeni stu lat. Napisana pięknym językiem, w plastyczny sposób przedstawia występujące w książce postaci, a także bujną kanadyjską przyrodę na tle zmieniających się pór roku.

źródło okładki: mój skan

Rachela | 2014-07-21
Na półkach: Biblioteka, Przeczytane

Czytałam "Rodzinę Whiteoaków" dawno temu, chodziłam wtedy do gimnazjum. Dosłownie pochłaniałam tom za tomem i oderwać się nie mogłam. Przebywając w szkole myślałam tylko o tym co będzie dalej. Rozpływałam się w zachwytach, przyswoiłam sobie ulubione posiedzonko Adeliny: " Nie życzę sobie" i do dziś często się nim posługuję. Moja ulubiona część tej sagi to " Młody Renny", tak, byłam zakochana po uszy w Rennym Whiteoaku! Jakiś czas temu wpadło mi w ręce nowe wydanie tej serii, przejrzałam je i stwierdziłam, że teraz inaczej podeszłabym do tej całej historii, ale wtedy byłam oczarowana. I niech tak pozostanie. Mam piękne wspomnienia z czasów tej lektury i za nic nie chcę ich sobie popsuć. W każdym razie - polecam! Warto przeczytać.

Marta | 2016-12-12

saga rodzinna, której wszystkie części pochłonęłam bardzo szybko. Wciąga od pierwszych stron

Babcia Gąska | 2017-03-18
Ragana | 2017-02-23