Jan Paweł II. Papież trzeciego tysiąclecia

Wydawnictwo: Salwator
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
838811980X

Po raz pierwszy w języku polskim historia o papieżu Janie Pawle II, opowiedziana w formie komiksu. W ciągu ostatnich lat powstała ogromna ilość publikacji dotyczących osoby Ojca świętego: biografie, albumy, wywiady, zbiory homilii. Jednak nikt do tej pory nie odważył się przedstawić Jego sylwetki w tym właśnie gatunku współczesnej kultury masowej. Jan Paweł II Papież bohaterem komiksua To rzecz wyjątkowa i niecodzienna! W formule bardzo prostego i zrozumiałego opowiadania, zawarta jest historia niezwykła, pośród skomplikowanych zawirowań historii

Karo | 2016-01-28

Jest to komiks o Janie Pawle 2. Można dowiedzieć się z niego jak wyglądało życie papieża.

Na półkach