Akcja Morze!

Seria: Już czytam
Wydawnictwo: Book House
Dorota_1988

Ahoj! Lądowe szczury! Adam i Tymek płyną naprzeciw nowej przygodzie! Mewowe gołąbki wesoło fruwają dookoła, a chłopcy nie mogą uwierzyć w to co właśnie usłyszeli: Pod Zezowatą Flądrą szykuje się wielka afera! Katastrofa ekologiczna! Cała nadzieja w chłopcach. Trzeba ratować Bałtyk!

" Akcja morze " to jedna z moich ulubionych książek przede wszystkim dlatego, że jest cienka ( to oczywiście nie znaczy, że nie lubię tych grubych ), ale nie tylko z tego powodu. Jest zabawna a ja lubię gdy jest wesoło. Przeczytałam tą książkę chyba 10 razy i zawsze sprawia mi to przyjemność. Najbardziej podobały mi się mewowe gołąbki jak to mówił na mewy jeden z głównych bohaterów. >.< Polecam tą książkę każdemu kto lubi się pośmiać. ;)

martynal11 | 2016-11-13
Na półkach: 2016, Przeczytane, Polskie

Dobra pozycja dla dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać. Ułatwiają to duże litery i przejrzysty rozstaw tekstu. Przyjemność z czytania dopełniają również kolorowe i ciekawe ilustrację. Sama historia jest interesująca i wartka towarzyszy jej dużo humoru.

Alicja | 2016-12-29
Na półkach: 2016, Przeczytane