Kultura nowego kapitalizmu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Spectrum". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
The Culture of the New Capitalism
978-83-7495-785-4
Robert

Stara wizja nowoczesnego kapitalizmu, który pozwalał ludziom na kształtowanie swego życia, wytyczał jasne ścieżki awansu, gdzie reguły były klarowne i pozwalały osiągać poczucie bezpieczeństwa, została dziś wyparta dokładnie czymś odwrotnym: wypowiedziano wojnę rutynie, biurokracji, w imię większej elastyczności, efektywności, wolności, potencjału i utowarowaniu człowieka, które przyniosły ludziom przede wszystkim brak bezpieczeństwa, wpisany w logikę nowego porządku.

źródło opisu: http://merlin.pl/

źródło okładki: http://merlin.pl/