Ze spikerskiej dziupli

Wydawnictwo: Werset

Edyta Wojtczak to postać wyjątkowa! Z Jej osobą tlewizja kojarzy się co najmniej dwu pokoleniom Polaków. Przez ponad czterdzieści lat sympatyczna twarz Edytki ukazywała się na ekranach telewizorów, by ciepłym i miłym głosem wprowadzać widzów w zaczarowany świat małego ekranu. Książka jest opowieścią Autorki o telewizji i ludziach z nią związanych. Porywająca lektura!.

nikita181 | 2011-10-25
Przeczytana: 25 października 2011

Jak chyba wszyscy, którzy oglądali Ją w TV kocham Edytę Wojtczak i jest dla mnie wzorem spikerki. Pani Edyta mówi o sobie, że nie jest zbyt otwarta i w książce wyraźnie to widać.Jest to opowieść wyłącznie o życiu zawodowym , także o początkach TVP, ale pozycja jest cieniutka i naprawdę fragmentaryczna. Bardzo mi żal, że tak jest. O samej pani Edycie niewiele się dowiedziałam, a szkoda. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze napisze o niej- to taka miła osoba!
I wiecie co? nie znoszę po prostu cienkich książek!

Analise | 2012-11-19
EWE | 2011-11-15