Jak dwie krople wody. Sposób na nudę

Wydawnictwo: Egmont Polska

Aby się nie nudzić bohaterki książki tym razem postanawiają: zdobyć zaproszenie na szaloną imprezę wymknąć się z domu w środku nocy kryć przyjaciółkę, kiedy jej mam zadaje niewygodne pytania i nie zaliczyć wpadki!

JaneS | 2013-12-03

Kiedyś bardzo lubiłam filmy i ksiażki o Olsenkach. Zawsze fascynowała mnie ta prawdziwa więź w rodzeństwie. Może i nie jest to jakaś wyrafinowana książka, ale ciekawa.

Chloe i Riley jak zwykle pakują się w kłopoty ;) Ale z pomocą przyjaciół zawsze dają radę, stawić im czoło!!!! <3 :) Z bliźniaczkami Carlson jest tak jak brzmi tytuł ;) z nimi nie sposób się nudzić!!! Polecam każdemu szczegulnie na poprawę nastroju i wakacje!!! :D :* ;)

Tiger | 2012-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2012

Książka przeznaczona dla dziewczyn w wieku 9-12 lat.
Zabawne wpadki bliźniaczek.
Zakończenie rewelacyjne, więc lektura godna polecenia!

Typowe dla... dziewczyn :)

Agnieszka Kubiak | 2011-04-03
Przeczytana: 2010 rok