Szczęśliwie powieszony

Wydawnictwo: Libra
album, fotografia, poezja
poezja
anka

Siódmy tomik poetycki Stanisława Dłuskiego, znanego, wielokrotnie nagradzanego rzeszowskiego artysty, nauczyciela akademickiego i współtwórcy kwartalnika Nowa Okolica Poetów. "Nie jest to poezja hunwejbina ani boksera wyobraźni (sam byłem takim w wieku Dłuskiego), ale może właśnie dlatego, że rozpoznaję w niej inną wersję własnej młodości odczuwam do niej sentyment, jak tygrys odczuwa...

"Nie jest to poezja hunwejbina ani boksera wyobraźni (sam byłem takim w wieku Dłuskiego), ale może właśnie dlatego, że rozpoznaję w niej inną wersję własnej młodości odczuwam do niej sentyment, jak tygrys odczuwa sentyment do przepływającej chmury". (Krzysztof Karasek)

W książce znalazły się pełne ekspresji, wzbudzające emocje, a niekiedy kontrowersje fotografie Michała Drozda.

źródło opisu: Wydawnictwo Libra PL, 2009

źródło okładki: http://libra.pl