Mahomet

Tłumaczenie: Dorota Piętka-Hadała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "ABC Historii: Wielcy Ludzie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW
Mahomet
83-7076-313-3
Mahomet, islam
takisobiejac

Cienka książeczka dla dzieci opowiadająca skrótowo o życiu i działalności Mohammada ibn Abdullaha ibn Abd al-Mouttaliba, czyli Mahometa, 24-ego i zarazem ostatniego proroka islamu. Autor ilustracji: J. Kada Autorzy zdjęć: Amerykanin Geoffrey T. Mandel (ur. 26.08.1959), Szwajcar Henri Stierlin (ur. 02.04.1928), Francuz Roland Michaud (ur. 1930), Francuz Jean-Claude Varga (ur. 1933), Francuz...

Autor ilustracji: J. Kada
Autorzy zdjęć: Amerykanin Geoffrey T. Mandel (ur. 26.08.1959), Szwajcar Henri Stierlin (ur. 02.04.1928), Francuz Roland Michaud (ur. 1930), Francuz Jean-Claude Varga (ur. 1933), Francuz René Percheron.

źródło opisu: takisobiejac

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

KatiMati1 | 2011-09-02