Flirt herbaty z medycyną

Wydawnictwo: Bio-Active
9788392049005
zdrowie, medycyna
Suzanne

Herbata - jedno magiczne słowo, za którym kryją się tysiące aromatów, smaków i kolorów. Znają ją miliardy ludzi na 7 kontynentach. Przynosi ulgę w chorobie i energię tworzenia. Rozgrzewa zimą i gasi pragnienie latem. Uspokaja i pobudza. Inspiruje poetów i malarzy, naukowców i filozofów. Dla niej stworzono obyczaje i rytuały. Gości z równym wdziękiem w wiejskiej chacie i na cesarskim dworze. Jest ponadczasowym łącznikiem minionych i przyszłych epok.

Arleta | 2012-03-08
Przeczytana: marzec 2011

Mam ja od dawna, ale dopiero niedawno przeczytalam przygotowujac sie do szkolenia. Warto przeczytac, swietnie napisana. Polecam.

| 2017-05-18
Przeczytana: 13 maja 2015