Aborcja. Spojrzenie filozoficzne, teologiczne, historyczne i prawne

Wydawnictwo: Petrus
978-83-61533-36-8
filozofia i etyka
Dorota_1988

Aborcja to problem tysięcy istnień ludzkich. Każdego dnia. Wykonywana w czasach Homera, Platona, Dantego i dziś. Ulepszająca tylko swoje środki. I wzbudzająca ciągłe kontrowersje. Tak u Żydów, jak i u pierwszych chrześcijan u wierzących i niewierzących u starożytnych Rzymian jak i u współczesnego człowieka. Problem odwieczny i nadal nierozwiązany. Wymagający nieustannie nowego i całościowego spojrzenia.

źródło opisu: http://www.wydawnictwopetrus.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwopetrus.pl