A potem nadeszło lato

And then came summer
8385202366
Literatura angielska
Dorota_1988

Po wielu latach Laura spotyka ponownie swoją dawną miłość, Richarda Stuarda. Wrażenie, jakie wywarł na niej, nie pozostawia żadnych wątpliwości — kocha go nadal. Ale wiele lat temu była niedoświadczoną dziewczyną, teraz zaś jest już dojrzałą kobietą, która stara się panować nad swymi uczuciami. Kocha go — to nie ulega wątpliwości, ale czy będzie w stanie raz jeszcze mu zaufać? I czy on zaufa jej?

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

wiola | 2015-01-18

Książka hmmm cała książka to właściwie rozstanie od i co.

Aleksandra | 2015-08-06

Książka na jeden z chłodniejszych wieczorów, kiedy nie pozostaje nam nic innego jak tylko zostać w domu. Czyta się ją niebywale szybko, jednakże nie jest to jakiś zaskakujący romans, który wart jest szczególnej uwagi.

moonlight | 2015-03-11
Przeczytana: 10 marca 2015

Krótka historia o tym jak przeszłość, niedomówienia i wynikający z tego brak zaufania wpływają na teraźniejszość.

Anna | 2013-08-07
Nikoll | 2013-05-03