A potem nadeszło lato

And then came summer
8385202366
Literatura angielska
Dorota_1988

Po wielu latach Laura spotyka ponownie swoją dawną miłość, Richarda Stuarda. Wrażenie, jakie wywarł na niej, nie pozostawia żadnych wątpliwości — kocha go nadal. Ale wiele lat temu była niedoświadczoną dziewczyną, teraz zaś jest już dojrzałą kobietą, która stara się panować nad swymi uczuciami. Kocha go — to nie ulega wątpliwości, ale czy będzie w stanie raz jeszcze mu zaufać? I czy on zaufa jej?

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

wiola | 2015-01-18

Książka hmmm cała książka to właściwie rozstanie od i co.

Aleksandra | 2015-08-06

Książka na jeden z chłodniejszych wieczorów, kiedy nie pozostaje nam nic innego jak tylko zostać w domu. Czyta się ją niebywale szybko, jednakże nie jest to jakiś zaskakujący romans, który wart jest szczególnej uwagi.

moonlight | 2015-03-11
Przeczytana: 10 marca 2015

Krótka historia o tym jak przeszłość, niedomówienia i wynikający z tego brak zaufania wpływają na teraźniejszość.

Roksana Lewandowska | 2018-10-02
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 02 października 2018

Krótka, lekka i bardzo mnie wciągnęła :)

książek: 2085

Po wielu latach Laura spotyka ponownie swoją dawną miłość, Richarda Stuarda. Wrażenie, jakie wywarł na niej, nie pozostawia żadnych wątpliwości, kocha go nadal. Ale wiele lat temu była niedoświadczoną dziewczyną, teraz zaś jest już dojrzałą kobietą, która stara się panować nad swymi uczuciami. Kocha go, to nie ulega wątpliwości, ale czy będzie w stanie raz jeszcze mu zaufać? I czy on zaufa jej?

Kama | 2019-01-15
Przeczytana: 05 kwietnia 1996