Sekrety

Tłumaczenie: Ewa Rajewska
Wydawnictwo: Media Rodzina
Secrets
Ewa Rajewska, Nick Sharratt

India mieszka w wielkim, luksusowym domu z mamą, której nie znosi i raczej roztargnionym ojcem, którego uwielbia. Zainspirowana dziennikami swojej ulubionej postaci literackiej, Anny Frank, także prowadzi pamiętnik, w którym zapisuje wszystkie swoje obserwacje oraz sekrety. Teo natomiast żyje w mieszkaniu komunalnym z ukochaną babcią i najbardziej boi się, że będzie musiała wrócić do domu, mamy i brutalnego ojczyma.Przypadkowe spotkanie obu dziewczyn jest początkiem wielkiej przyjaźni.Kiedy Teosia zmuszona jest uciec z domu, India, przypominając sobie historię z życia swojej ulubionej pisarki, wpada na genialny pomysł ukrycia przyjaciółki. I to sprawia, że od tej pory bohaterki łączy największy sekret...

Ilustrował Nick Sharratt.

masza | 2014-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2014

Obawiam się, że nigdy nie wyrosnę z książek Jacqueline Wilson!

Wspaniała książka, choć muszę przyznać, że ciężko mi było łyknąć, że dwie tak róźne dziewczynki się zaprzyjaźniły. Ale co tam ;)

I jak zwykle - genialne ilustracje!

paullie | 2012-01-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 16 stycznia 2012

Kolejna książka z kolekcji Jacqueline Wilson, którą uwielbiam!
"Sekrety" są rewelacyjne. Opowiadają o miłości, szkole, a najważniejszym tematem tu jest PRZYJAŹŃ i RODZINA! Polecam tą książkę każdej nastolatce!

Książkoholiczka | 2011-10-08

To jest chyba moja ulubiona książka Jacqueline Wilson. Mocno wciąga, czytając ją oderwałam sie od świata. Zaniedbywałam szkołe, bo chciałam tylko czytać tę książkę...

Aga | 2013-06-24

Świetna książka, jedna z najlepszych książek Jacqueline.
Poooolecam wszystkim tym co nie (lub mają) przyjaciela :D

matli10 | 2014-03-14
Przeczytana: 18 sierpnia 2012

Rewelacyjna! Jacqueline Wilson jest moją ulubioną autorką, a "Sekrety" i "Podwójna rola" to moje ulubione książki! "Sekrety" czytałam już trzy razy :) Polecam dosłownie każdemu.

Yuuki | 2011-12-14

Ciekawa książka, spotkanie tych dwóch dziewczyn raczej nie jest przypadkowe, ale nie wiadomo dokładnie.

zabcia | 2011-09-07
Przeczytana: 2006 rok

Bardzo miło ją wspominam.
Świetnie i szybko się czytało :)

SoOllie | 2011-01-23

Nie mogłam jej odłożyć, jest niesamowita!

Alexxx | 2013-02-16
Przeczytana: 2012 rok
A_dkaa | 2012-05-06
Przeczytana: 05 maja 2012

Dobrze zapamiętałam tę książkę , ponieważ przeczytałam ją w 2 dni i nie miałam przerwy , aby o niej zapomnieć. Jest według mnie ciekawa , a w niektórych momentach zaskakująca.