Jutro przed północą

Seria: Seria z Konikiem Morskim
Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
kryminał, sensacja, opowiadania
abla5

Fragment z okładki: -Gdzie pan to znalazł? -W pokoju panny Bonck. dostałem się tam nielegalnie, aby znaleźć coś, co wytłumaczyłoby mi, dlaczegodziewczyna utknęła w Sopocie, w czyich jest rękach, co się stalo z pieniędzmi, które miała? Sądzę, że odpowiedź jest teraz jasna. Pan wie, co zawiera ta szkatułka? Dziennikarz skinął głową. -Wiem. Nasi celnicy także się na to natknęli. Szkatułka jest...

Fragment z okładki:
-Gdzie pan to znalazł?
Dziennikarz skinął głową.
-Wiem. Nasi celnicy także się na to natknęli. Szkatułka jest gabinetowym etui na papierosy. ale tę funkcję spełnia tylko jej pierwszy poziom. Pod dnem znajduje się przegródka na inny towar.U nas nazywają to "śniegiem".
- U nas też. "Snow".
Książka zawiera trzy opowiadania pt.:
- Upiory kapitana Ericsona
- Jutro przed północą