Rozmowy w Maisons-Laffitte 1981

Seria: Zeszyty
Wydawnictwo: Zeszyty Literackie
BethLuisNion

"Nie mam wątpliwości, że "Rozmowy w Maisons-Laffitte", ten "wiek Giedroycia", "Jego wiek", to lektura pasjonująca. [...] To także fotografia mapy intelektualnej Redaktora. [...] Wyłania się z tych rozmów portret wielkiego Redaktora, męża stanu, romantycznego romantyka i przenikliwego polityka-realisty. [...] Nikt nigdy nie postawił Redaktorowi takich pytań i nikt nie uzyskał takich odpowiedzi".
Adam Michnik

źródło opisu: http://www.zeszytyliterackie.com