Happy Hour in der Unterwelt

Okładka książki Happy Hour in der Unterwelt Mary Janice Davidson
Okładka książki Happy Hour in der Unterwelt
Mary Janice Davidson Wydawnictwo: Lyx Cykl: Królowa Betsy (tom 3) fantasy, science fiction
Królowa Betsy (tom 3)
Undead and Unappreciated
Lyx
2008-02-08
2008-02-08
niemiecki
978-3802581250
Stefanie Zeller
wampiry język niemiecki obcojęzyczne powieść amerykańska

Niełatwo być Królową Wampirów, obrażoną na Erica Sinclaira, szukającą Diabła szczególnie, gdy wszystko idzie nie po Twojej myśli. Betsy Taylor, główna bohaterka, dowiaduje się, że ma siostrę, która "Wcale nie jest niesamowicie złą istotą chcącą rządzić światem. Jest bardzo miłą studentką. Studiuje pedagogikę, na miłość boską. Chce uczyć w przedszkolu, jak dorośnie. Jakbyś ją skaleczyła, pewnie poleciałby syrop klonowy." a jednocześnie jest córką diabła. Ciągle sepleniąca wampirzyca i jej przezabawane przygody czyta się kapitalnie.
Tylko jest jeden problem, z 15 części Królowej Betsy na język polski przetłumaczono JEDYNIE cztery! Dlatego boję się zacząć czytać bo to ostatni tom i będę czuła pustkę książkoholika...

320 stron - NIEMOŻLIWE
tak szybko zleciała

320 stron - NIEMOŻLIWE
tak szybko zleciała

niestety, pierwsza i druga część napisane wspaniale, trzecia mnie baaaardzo rozczarowała :( Autorka straciła ze swojego lekkiego tonu i troszkę przesadziła. Ale zdarza się :) Ważne, że jako seria jest naprawdę świetna i idealna do zrelaksowania się :)

trzeci tom już trochę gorszy ........ale i tak sięgnę po 4

trzeci tom już trochę gorszy ........ale i tak sięgnę po 4

Każda kolejna książka z tej serii jest coraz lepsza.

Każda kolejna książka z tej serii jest coraz lepsza.

Uwielbiam tą książkę Nie ma to jak śmiać się w głos czytając ją gdy inni patrzą na ciebie jak byś z Księżyca spadł.
Polecam

Polecam

Przeczytałam z przyjemnością. Literatura rozrywkowa. Nawet o nadprzyrodzonych i modnych ostatnio wampirach można opowiedzieć ze smakiem, humorem i przymrużeniem oka.

kolejna super część :D

kolejna super część :D

No teraz to mnie Betsy delikatnie mówiąc wkurzała :/ aż straciłam zapał do jej dalszych perypetii :/

Kolejny zabawny tom. Wampiry z przymrużeniem oka.

Kolejny zabawny tom. Wampiry z przymrużeniem oka.

• Paranormal romance