Access 2003 PL

Wydawnictwo: Helion
Access 2003 Visual Quick Start Guide
83-7361-407-9
systemy, projektowanie, baza danych

Microsoft Access 2003 -- składnik pakietu Microsoft Office 2003 -- to niezwykle popularny program służący do tworzenia i obsługi baz danych. Możesz go używać do przechowywania, porządkowania i analizowania informacji o ludziach, miejscach i zdarzeniach dotyczących Twojego życia. Jest on wykorzystywany przez ludzi biznesu, naukowców, handlowców i tych wszystkich, którzy w swojej pracy potrzebują dostępu do dużych zbiorów danych. Access ułatwia ich wprowadzanie, wyszukiwanie potrzebnych informacji; potrafi też przedstawić wybrany zestaw informacji w formie atrakcyjnych raportów wzbogaconych o różnego rodzaju wykresy.

Dla osoby pragnącej w krótkim czasie opanować obsługę popularnego Accessa nie ma lepszej książki niż "Po prostu Access 2003 PL". Access różni się od innych systemów bazodanowych wizualnym projektowaniem tabel, kwerend i raportów. Książkę z serii "Po prostu" wyróżniają podobne cechy: przystępność oraz wizualny, opierający się na licznych ilustracjach i zrzutach ekranowych sposób przedstawiania materiału.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: http://helion.pl/okladki/125x163/ppac23.jpg