Wokół niej

Tęcza
1996-01-01
1996-01-01
83-906759-2-7

Okładka książki Kolorowo na rockowo. 2. 77 przebojów Agnieszka Chylińska, Grzegorz Ciechowski, Marek Dutkiewicz, Robert Gawliński, Andrzej Ignatowski, Olga Jackowska, Martyna Jakubowicz, Lech Janerka, Krzysztof Jaryczewski, Urszula Kasprzak, Aleksander Klepacz, Marek Kościkiewicz, Kasia Kowalska, Beata Kozidrak, Paweł Kukiz, Anita Lipnicka, Bogdan Loebl, Bogdan Bolesław Łyszkiewicz, Andrzej Mogielnicki, Bogdan Olewicz, Andrzej Piaseczny, Ryszard Riedel, Anna Saraniecka, Kuba Sienkiewicz, Jacek Skubikowski, Muniek Staszczyk, Kazik Staszewski, praca zbiorowa
Kolorowo na ro... Agnieszka Chylińska...
Okładka książki Śpiewnik rockowy. Cz. 1 Grzegorz Ciechowski, Jerzy Bohdan Durał, Robert Gawliński, Stanisław Gawliński, Janusz Henryk Iwański, Olga Jackowska, Marek Jackowski, Krzysztof Łebski, Anita Lipnicka, Bogdan Bolesław Łyszkiewicz, Andrzej Mogielnicki, Bogdan Olewicz, Kuba Sienkiewicz, Muniek Staszczyk, Szymon Wysocki, praca zbiorowa
Śpiewnik rocko... Grzegorz Ciechowski...