Jak być Brytyjczykiem. Vademecum dla początkujących i zaawansowanych.

Tłumaczenie: Henryka Stępień
Wydawnictwo: Glob
How to be a Brit. A George Mikes Minibus.
83-7007-250-X
brytyjskość
popularnonaukowa
Umina

Niezbędny podręcznik dla każdego, kto chce osiągnąć prawdziwą brytyjskość - kompletny przewodnik po brytyjskim stylu życia. George Mikes przez długi czas prowadził studia nad Brytyjczykami; tu, w jednym tomie, zawarte są trzy jego główne dzieła, w których wszystkim pragnącym stać się Brytyjczykami daje hojną ręką owoce czterdziestu lat badań w terenie. Pan Mikes ma idealne dane dla doradzania...

George Mikes przez długi czas prowadził studia nad Brytyjczykami; tu, w jednym tomie, zawarte są trzy jego główne dzieła, w których wszystkim pragnącym stać się Brytyjczykami daje hojną ręką owoce czterdziestu lat badań w terenie. Pan Mikes ma idealne dane dla doradzania innym będącym w takiej samej sytuacji - i nawet Brytyjczycy z urodzenia i wychowania mogą wyłowić szereg niespodziewanych wskazówek z tej uroczej mieszanki zwięzłego dowcipu i bystrej obserwacji.

źródło opisu: okładka

patarzyna | 2017-04-04