Okładka książki Żółw i zając

Żółw i zając

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Złota Encyklopedia Bajek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
Katarzyna Zawadzka
The Story of the Hare and the Tortoise and Other Tales
wydawnictwo
Polska Oficyna Wydawnicza
bajki, baśnie, żółw i zając
typ
papier
dzosefinn
6,83 (24 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Bogato ilustrowane bajki i baśnie dla najmłodszych w serii "Złota Encyklopedia Bajek". Zawiera: 1. Żółw i zając 2. Lis i bocian 3. Kogut, kot i mysz 4. Wilk i żuraw 5. Próżny kruk 6. Łakomy gronostaj 7. Wilk i jagnię 8. Małpi król 9. Lis i winogrona 10. Konik polny i mrówka 11. Koń i osioł 12. Jak lew szedł na wojnę 13. Próżny jeleń 14. Koń i wilk 15. Zarozumiała żaba 16. Łakomy pies 17. Uparte ko...

1. Żółw i zając
2. Lis i bocian