Pragnienie miłości

Tłumaczenie: Katarzyna Witek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Najpiękniejsze miłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
6 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Wish for love
83-7169-156-4
Dorota_1988

Vada, najbogatsza dziewczyna Ameryki, wyrusza do Londynu, zaręczyć się z angielskim księciem, którego nigdy wcześniej nie widziała. Po drodze zatrzymuje się we Francji, by skompletować ślubną wyprawę. XIX-wieczny Paryż, miasto wzniosłych odkryć, przełomów artystycznych i odrażających ekscesów, pozwala poznać dziewczynie smak wolności, ale i wystawia jej niewinność na niebezpieczne próby... O...

O tym, jaka rolę w nadchodzących i groźnych dla Vady wydarzeniach odegra skromny i przystojny dziennikarz Pierre Valmont oraz czy ostatecznie zostanie poślubiona księciu, przeczytacie w fascynującym romansie Barbary Cartland.

źródło opisu: Amber, 1996

meggykotka | 2016-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2016

Typowy romans historyczny. Lubię ten gatunek i pierwsze 3/4 książki bardzo mi się podobało. Niestety na finiszu książka przemienia się w romantycznego gniota. Więcej tam ulotnych wyznań miłości niż faktycznej treści. Zakończenie naprawdę psuje tą książkę.

sokolka | 2016-12-27
beti | 2016-12-07