Okładka książki Nasza mama czarodziejka

Literatura
9788376720654
typ
papier
6,43 (345 ocen i 19 opinii)

Opis książki

Nasza mama wygląda całkiem zwyczajnie. Lubi się z nami bawić i zawsze nam pomaga, kiedy coś jest nie tak. Wczoraj w nocy ulepiła z ciasta kawałeczek rożka, który obłamał się księżycowi. Wielkoludowi z naszego podwórka też pomogła a znów bawi się z nami na podwórku. Bo to był po prostu mój nadęty kolega! A kiedy potwór zajrzał do naszego okna podczas kolacji a poczęstowała go sałatą. Okazało się, że jest bardzo łagodny! Mama od razu to wiedziała.

Ilustrowała Ewa Poklewska-Koziełło.

Opinie czytelników
Aiwlys | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, Lektury
Przeczytana: 2001 rok

Również książeczka, którą czytałam w szkole podstawowej. Do tej pory pamiętam, że lubiłam ją za liczne obrazki.

| 2011-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2011

Książeczka dla małych i dużych o przygodach wspaniałej mamy kochającej dzieci i pomagającej innym. Polecam

dodawi | 2013-05-27
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci

CoccinelleGrande | 2013-02-26

Ciepła i zabawna książka dla młodszych i tych trochę starszych.

ania_och | 2011-03-30
Przeczytana: 30 marca 2011

Z cyklu "Przypominam sobie książki z dzieciństwa" ;)

Adenozynotrifosforan | 2010-12-19
Przeczytana: 2004 rok

Teraz mi się nei podoba ale w 1 klasie była fajna

Renata | 2013-05-01
Przeczytana: 01 maja 2013

Dzieci były zachwycone - polecam :)

Julia | 2011-10-24
Przeczytana: 24 października 2011

przeczytam moim dzieciom :)

Amiwera | 2011-04-26

Krótkie, ale fajne:)