Nasza mama czarodziejka

Seria: Poduszkowce
Wydawnictwo: Literatura
6,52 (395 ocen i 25 opinii)
9788376720654

Inne wydania

Nasza mama wygląda całkiem zwyczajnie. Lubi się z nami bawić i zawsze nam pomaga, kiedy coś jest nie tak. Wczoraj w nocy ulepiła z ciasta kawałeczek rożka, który obłamał się księżycowi. Wielkoludowi z naszego podwórka też pomogła a znów bawi się z nami na podwórku. Bo to był po prostu mój nadęty kolega! A kiedy potwór zajrzał do naszego okna podczas kolacji a poczęstowała go sałatą. Okazało się, że jest bardzo łagodny! Mama od razu to wiedziała.

Ilustrowała Ewa Poklewska-Koziełło.

źródło opisu: http://www.wyd-literatura.com.pl/joanna-papuzinska...(?)

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/joanna-papuzinska...»

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Wakacje
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • U2. Zdemaskowani
  • Kalinowe serce
  • Oddech smoka. Morderstwa na Sodermalmie
  • Głuchy telefon
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • Nie zmienił się tylko blond
  • Tajemnica domu Helclów
  • Pogromca lwów
  • Podziemny labirynt
  • Widok z nieba
Wakacje
Nina Majewska-Brown

7,48 (31 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

6,76 (17 ocen i opinii)
Głuchy telefon
Arne Dahl

7,33 (3 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Nie zmienił się tylko blond
Agata Przybyłek

Widok z nieba
Clara Sanchez

6,44 (27 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+

Mamy dla swoich dzieci są wszystkim. Najważniejszą osobą i najlepszą na świecie.
Dzieci są oczkiem w głowie swojej mamy. Tak skonstruowany jest ten świat.
Ta książeczka opowiada o przygodach pewnej mamusi i ich dzieci. Pokazane jest jak dzieci są wpatrzone w swoją rodzicielkę.
Czytając opowieści zawarte w tej książęce śmiałam się, cieszyłam i byłam nią oczarowana.
Nie jest to arcydzieło odpowiednie dla mojego wieku,, ale jestem uradowana, że ją przeczytałam, pozwoliła mi się cofnąć do lat dziecięcych i przypomnieć jak dobrze było być dzieckiem, żyć sobie beztrosko. Bawiąc się z mamą w najróżniejsze zabawy.
Jest to lektura do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Zawarte są w niej osiem opowiadań.

wrublik7 | 2014-12-21
Przeczytana: 20 grudnia 2014

dobre historie z odrobiną czarowania, wybrałam tą lekturkę z listy lektur dla 1 klasy, hmmm mam nadzieję że tylko moje dzieci nie zechcą okazania że ja mogę coś zaczarować, bo może okazać się że może potrafię :O

Mirelle | 2011-02-25

Kochałam ją jak byłam w I klasie. Szczególnie został mi w pamięci jakiś fragment z lataniem na, hmm, poduszce? Nie jestem teraz tego pewna xd
To było dawno, ale książka bardzo fajna i przyjemna.

Adenozynotrifosforan | 2010-12-19
Przeczytana: 2004 rok

Teraz mi się nei podoba ale w 1 klasie była fajna

Julia | 2011-10-24
Przeczytana: 24 października 2011

przeczytam moim dzieciom :)

juve_fun | 2012-03-14
Przeczytana: 1997 rok

bajka dzieciństwa ;)

Amiwera | 2011-04-26

Krótkie, ale fajne:)

ziza | 2013-05-09
Przeczytana: 09 maja 2013

Urocza książeczka, ja nazywam takie "magicznymi":), ciekawe ilustracje, jeszcze ciekawsze przygody(np o tym jak mama uratowała księżyc, albo pomogła wielkoludowi:) polecam wszystkim dzieciakom i ich mamom:)

Aiwlys | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, Lektury
Przeczytana: 2001 rok

Również książeczka, którą czytałam w szkole podstawowej. Do tej pory pamiętam, że lubiłam ją za liczne obrazki.

| 2011-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2011

Książeczka dla małych i dużych o przygodach wspaniałej mamy kochającej dzieci i pomagającej innym. Polecam