Powrót barbarzyńcy

Tłumaczenie: Janusz Węgiełek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Pagan surrender
83-7070-709-2
Dorota_1988

Kieran Sinclair, bogaty nowozelandzki finansista, zleca Tegan zaprojektowanie wnętrza swojego zabytkowego domu. W czasie trwania prac dziwnie zachowuje się wobec niej. Raz jest miły i czuły, by za chwilę potraktować ją jak.... barbarzyńca. Czyżby w ten sposób bronił się przed uczuciem do niej?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1995

janina_nowak | 2017-10-19
Na półkach: Harlequinn, Przeczytane

Jak dla mnie odrobinę zbyt kwiecisty styl. Akcja bazuje na zadawnionym sporze i urażonej dumie. Konflikt po latach można zażegnać, jednak to w jaki sposób chwilami mężczyzna odnosi się do głównej bohaterki przechodzi wszelkie pojęcie i w tytule zasłużenie otrzymuje miano barbarzyńcy. Autorce ciężko przychodzi ukazać jego pozytywne cechy i można zadać sobie pytanie co takiego do jasnej ciasnej bohaterka w nim widzi..

Ewelina | 2016-04-27
Dyszka | 2014-12-08