Pomocna dłoń

Tłumaczenie: Julia Zawadzka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The healing touch
83-7149-097-6
Dorota_1988

Elaine Stewart była wyczerpana pracą w zespole operacyjnym doktora Raoula Kentona. Pewnego wieczoru straciła na chwilę przytomność, czym zwróciła na siebie uwagę Raoula. Oczywiście, natychmiast odsunął ją na jakiś czas od operacji, Elaine jednak nie dawała za wygraną. Ich kłótnie dały niespodziewany efekt - Raoul z przestrachem odkrył, że pokochał Elaine, lecz nie miał zamiaru powtórnie komplikować sobie życia. Jaki ją los teraz czeka?

źródło opisu: z okładki

Ewelina | 2016-04-27