Pokusa

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
His ultimate temptation
Dorota_1988

Leslie i Ben byli parą już w szkole średniej. Potem zostali mężem i żoną, a także rodzicami. Początkowo miłość kwitła w ich domu, jednak z czasem w małżeństwie zaczęło dziać się coraz gorzej. Doszło do rozwodu. Związek przestał istnieć, lecz namiętność nie wygasła. Przypadkowe spotkanie w święta Bożego Narodzenia stało się dla obojga szansą powrotu do siebie. Łatwiej jednak coś zepsuć, niż naprawić.

źródło opisu: opis z okładki

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!