Pokusa

Tłumaczenie: Weronika Żółtowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
His ultimate temptation
83-7149-425-4
Dorota_1988

Leslie i Ben byli parą już w szkole średniej. Potem zostali mężem i żoną, a także rodzicami. Początkowo miłość kwitła w ich domu, jednak z czasem w małżeństwie zaczęło dziać się coraz gorzej. Doszło do rozwodu. Związek przestał istnieć, lecz namiętność nie wygasła. Przypadkowe spotkanie w święta Bożego Narodzenia stało się dla obojga szansą powrotu do siebie. Łatwiej jednak coś zepsuć, niż naprawić.

Aleksandra | 2014-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2014