Podróże marzeń

83-7183-412-8
marzenia, podróże
albumy
gall21

Autor jest geografem, podróżnikiem i fotografikiem. Dwukrotnie objechał samotnie kulę ziemską w 80 dni. Odwiedził ponad 140 krajów na wszystkich kontynentach. Zdjęcia Artura Anuszewskiego znajdują się w Wielkiej Encyklopedii Geografii Świata, seriach wydawniczych ABC Świat, Nasza Ziemia, Cztery Strony Świata i innych. W tym albumie odbywamy fascynującą podróż dookoła świata. Odwiedzamy...

W tym albumie odbywamy fascynującą podróż dookoła świata. Odwiedzamy starożytne budowle, egzotyczne wyspy, miejsca kultu, parki narodowe, niepowtarzalne formy skalne, poznajemy architekturę różnych kultur i narodów. Pięknym zdjęciom towarzyszą teksty opisujące historię obiektów, ich walory turystyczne oraz krótkie informacje o możliwościach dojazdu i optymalnych porach zwiedzania.

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl

źródło okładki: http://ksiazki.wp.pl