Podwójny ślub

Tłumaczenie: Feliks Forbert-Kaniewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Słońce między okładkami ; Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A double wedding
83-7149-464-5
małżeństwo, rozwód, romanse,
Dorota_1988

Silvey gorąco kochała Dana, ale nawet nie marzyła, aby wyjść za niego za mąż. Niestety, Dan uznawał tylko krótkie romanse. Małżeństwo kojarzyło mu się z rozwodem i książeczką czekową, która zaspokajała roszczenia byłej żony. Ten pogląd wyrobił sobie, żyjąc u boku ojca, który kilkakrotnie się żenił i rozwodził. A teraz ojciec Dana znów chciał się żenić... i to z kim? Z babcią Silvey! Z byłą akrobatką cyrkową! Dan postanowił nie dopuścić do tego małżeństwa. Jednak ta mała Silvey zaczęła mieć na niego coraz większy wpływ. Nie rozumiał, dlaczego we wszystkim jej ustępuje. Czyżby to była miłość?

Andromeda | 2015-01-30
Na półkach: Przeczytane, Harlequin, Od Klaus