Koszmarny Karolek. Poręczny Rocznik 2009

Cykl: Koszmarny Karolek (tom -)
Wydawnictwo: Znak

Przeżyj cały rok z Koszmarnym Karolkiem! Wielki, kolorowy Rocznik 2009 niemal na każdy ważny dzień w roku walentynki, Prima Aprilis, Halloween, ale także Wigilię i Wielkanoc. A do tego całe mnóstwo kwizów, zagadek, krzyżówek i wolnych miejsc do wypełnienia. Murowana zabawa przez okrągły rok w towarzystwie świetnie znanych postaci Doskonałego Damianka, Ordynarnego Ola, Wrednej Wandzi i Czarującej Czesi. Tłum. Makuch Maria Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

źródło opisu: Znak, 2008

źródło okładki: www.znak.com.pl

AgnElsha | 2015-06-30
Na półkach: Inne, Przeczytane

Zabawna książka dla dzieci ze starszych klas podstawówki, chociaż trochę nie wychowawcza.

Miłosz | 2012-05-03
Przeczytana: 31 grudnia 2009