Historia ruszyła z kopyta

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Europa, Polska, świat
literatura faktu
aga_aga

Historia ruszyła... to zapis rozmów o Polsce, jej starych i nowych sąsiadach, o Europie, świecie (i wszechświecie) z czołowymi bohaterami wydarzeń ostatniego dwudziestolecia i ich komentatorami. Oprócz wywiadów zawiera także opis przygód związanych z dotarciem do rozmówców lub zapis redakcyjnych anegdot, odsłania więc "dziennikarską kuchnię", pokazując, że gdzie nie pomoże wytrwałość, czasem przyda się fortel.

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2009

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl

apache_server | 2014-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2014

Słabe oceny tej książki. W wywiadach niektórych przepytywanych osób padają bardzo cenne informacje, spostrzeżenia, opinie. Czasami to co nie zostało dopowiedziane, wymowne jest bardziej niż to co oni powiedzieli. Czyżby czytelnicy wszystko wiedzieli i byli tak zblazowani, wszystkowiedzący, mądrzejsi, że nie wychwycili nic co byłoby warte uwagi? Trudno uwierzyć. Raczej nic nie zrozumieli. To bardzo dobra pozycja.

PollyDNO | 2016-03-15
Gibon | 2016-01-18