fantastyka, gra fabularna, rpg, gry
hobby
Piter

Almanach superbohaterów zawiera wszystko, czego tylko możesz potrzebować, by wprowadzić do gry obdarzonych nadludzkimi mocami herosów i stworzyć setting, w którym stanęliby w obronie zwyczajnych ludzi. Podręcznik przedstawia nowe zasady i opisuje style rozgrywki oraz poziomy mocy, które pozwolą ci utrzymać konwencję superbohaterską w ryzach. Marzy ci się Druga Liga Obrońców Kosmosu? Nic...

Podręcznik przedstawia nowe zasady i opisuje style rozgrywki oraz poziomy mocy, które pozwolą ci utrzymać konwencję superbohaterską w ryzach. Marzy ci się Druga Liga Obrońców Kosmosu? Nic prostszego. A może wolisz Związek Szybkich I Wściekłych Z Kiepskiej Dzielnicy? Żaden problem.

Przedstawiamy nowe przewagi i zawady. Nowe sprzęt. I reguły konstruowania tajnych siedzib, wraz z rozmaitymi sposobami opłacania tego przywileju. Do tego, tylko u nas znajdziesz zbiór doskonałych felietonów Jakuba „Erpegisa” Osiejewskiego, poświęcone prowadzeniu kampanii dla suberbohaterów.

I, oczywiście, dziesiątki supermocy, dzięki którym bez trudu przygotujesz najrozmaitszych superbohaterów oraz superłotrów, by zmagali się w wymyślonych przez was realiach lub świecie Peacekeeprs, polskim settingu dla prawdziwych herosów.

A także bestiariusz zawierający przydatne szablony, pozwalające w mgnieniu oka przeobrazić wiewiórkę w zmutowaną, jaszczurczą, elektroniczną wiewiórkę-zombie.

Nie zwlekaj: po raz pierwszy w historii polskiego RPG masz szansę ubrać maskę i pelerynę, by ruszyć do walki ze złem lub na podbój świata!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://wydawnictwogramel.pl/produkty/almanach-superbohaterow/