Teoria piekła

Wydawnictwo: Jirafa Roja
Dorota_1988

Pewien rosyjski miliarder odnalazł pod jeziorem Bajkał źródło nieznanej dotąd energii, tysiąckrotnie większej niż energia jądrowa. Ewa, jego asystentka, zleca Kowalskiemu, renomowanemu specjaliście do spraw promocji, zadanie – ma wypromować ten niesamowity surowiec. Tak naprawdę Ewa szuka zemsty na swoim szefie i nieświadomie rozpętuje demoniczną historię, wplątując Kowalskiego w pasmo tajemniczych zdarzeń. Od tej pory jego życie staje się grą, w której karty rozdaje przeznaczenie.
„Teoria piekła” to opowieść o niespełnionych ambicjach, niezaspokojonych pragnieniach, frustracjach oraz żądzy bogactwa, które prowadzą człowieka na skraj przepaści.

źródło opisu: Wydawnictwo Jirafa Roja, 2011

źródło okładki: http://jirafaroja.pl

DM1994 | 2011-08-29
Przeczytana: 22 czerwca 2011

Kuba Wicher to trzydziestoletni socjolog i marketingowiec.Pracuje w branży reklaowej oraz e-biznesowej.Prezes i założyciel artystycznego stowarzyszenia "Kreatywy".Z zamiłowania pisarz,poeta,muzyk i grafik.

"Teoria piekła" to już czwarty dorobek literacki wspomnianego wyżej autora.W książce tej dowiadujemy się ,że pewien rosyjski miliarder odnalazł na dnie jeziora Bajkał nieznaną energię,która jest tysiąckrotnie bardziej wydajna niż energia jądrowa.Jego asystentka - Ewa zleca więc specjaliście od spraw reklamy ,by rozpromował ten nowy surowiec.Zlecenie to jest tak naprawdę jej zemstą na szefie,która niespodziewanie rozpętuje burzę dziwnych i tajemniczych zdarzeń w życiu Kowalskiego - speca od promocji .Życie bohatera staje się niebezpieczną grą ,z której nie można już znaleźć ucieczki.

Powieść ta jest tak naprawdę opisem świata w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Świata w którym liczy się tylko pieniądz ,a życie to nieskończona gra o władzę i bogactwo,która prowadzi człowieka do...

książek: 2045
Antagonista Esklaważu | 2017-05-16