Pieniądze dają szczęście

Tłumaczenie: Danuta Błaszak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The marriage business
83-7070-908-7
Dorota_1988

Avena odznacza się niezwykłą urodą i ma niezłomne zasady. Nie pragnie bogatego męża, a sukcesy zawodowe chce zawdzięczać tylko swojej pracowitości i inteligencji, nie zaś urodzie. Wierzy w prawdziwą miłość i uważa, że nadmiar pieniędzy nie przynosi szczęścia. Pamięta bowiem, że jej rodzice byli bardzo bogaci i bardzo nieszczęśliwi. Czy wobec tego zamożny biznesmen, Nyall Lancaster, ma u niej jakiekolwiek szanse?

źródło opisu: z okładki

Smakosz_książek | 2014-08-20