Franklin's surprise
Artsajke

Historia została napisana przez Sharon Jennings ; il. Sean Jeffrey, Mark Koren i Alice Sinkner ; il. Brenda Clark Na podstawie postaci stworzonych przez Paulette Bourgeois i Brendę Clark. Nowa seria przygód dobrze znanego dzieciom zielonego żółwia, występującego w kilkudziesięciu pozycjach książkowych, w animowanym serialu telewizyjnym oraz w kilku pełnometrażowych filmach. W tej serii każda...

Na podstawie postaci stworzonych przez Paulette Bourgeois i Brendę Clark.

Nowa seria przygód dobrze znanego dzieciom zielonego żółwia, występującego w kilkudziesięciu pozycjach książkowych, w animowanym serialu telewizyjnym oraz w kilku pełnometrażowych filmach. W tej serii każda książka zawiera pełną przygodę Franklina i jego przyjaciół, tyle że przedstawianą w skrócie i opisaną łatwym językiem. Proste zdania i nieskomplikowane słowa to zachęta dla dziecka, które właśnie uczy się czytać. Przedszkolaki mają doskonałą okazję, by zacząć naukę czytania ze swoim ulubionym bohaterem, a sześciolatki i starsze dzieci zapewne przeczytają łatwy tekst samodzielnie. W tej serii ukazano przygody znane dzieciom z telewizji, jednak zawsze w nieco zmienionej wersji – bez niespodzianki nie byłoby przecież zabawy.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2007

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,search,0,szukaj.html

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

paulina | 2011-10-17

franklin lubi niespodzianki ale czasem i on morze sie zaskoczyc

Villiana | 2017-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2017