Wielka księga bajek

Wydawnictwo: Fenix Editions
978-83-61150-22-0

Wielka księga bajek ma za zadanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających rodziców i ich dzieci. Dzięki niej odkrycie najpopularniejszych bajek stanie się dla najmłodszych czytelników fascynującą i mądrą przygodą literacką. Zadaniem Wielkiej księgi bajek jest nie tylko rozbawić, ale także trwale rozwinąć dziecięcą wrażliwość i wyobraźnię. Na zbiór składa się czternaście pięknie...

Na zbiór składa się czternaście pięknie zilustrowanych baśni:

Ali Baba i czterdziestu rozbójników B. Leśmiana; Królowa śniegu, Calineczka, Dzielny ołowiany żołnierzyk, Księżniczka na ziarnku grochu, Brzydkie kaczątko, Słowik H.Ch. Andersena; Czerwony Kapturek, Paluszek, Kopciuszek, Sinobrody Ch. Perrault; Śnieżka, Jaś i Małgosia, O dzielnym krawczyku J. i W. Grimmów.

Wybierz się z nami w niesamowitą podróż do świata bajek. Pięknie ilustrowane opowieści podbiją serca najmłodszych czytelników i staną się ich ulubioną lekturą.

źródło opisu: FENIX, 2008

Tecna | 2015-02-11