Kwiaty dla Róży

Blommor till Rose
83-210-0942-5
literatura szwedzka,
Anna

Powieść kryminalna, której akcja rozgrywa się współcześnie w środowisku związanym z Ambasadą Szwedzką w Paryżu. Zagadkowa śmierć młodego szwedzkiego biznesmana pociąga za sobą szereg nieoczekiwanych, dramatycznych zdarzeń, które układają się w intrygujący, pełen napięcia scenariusz z zaskakującym zakończeniem. Mocne momenty erotyczne i gangsterskie dodają książce swoistego "smaczku", tak charakterystycznego dla tego ulubionego przez czytelników gatunku literackiego.

źródło opisu: Wydawnictwo Poznańskie, 1990

źródło okładki: Wydawnictwo Poznańskie

Beti | 2014-01-07
Przeczytana: 06 stycznia 2014

Ginie szwedzki biznesmen w Paryżu,samobójstwo a może został zabity?Zabójstwo szwedzkiego dyplomaty,czy te dwa zdarzenia mają związek ze sobą?Dochodzenie prowadzi Szwedzki konsulat w Paryżu i paryska policja.Kto tak naprawdę jest morderca?

Ewelina | 2015-05-02
Przeczytana: 01 maja 2015