Masoneria i kryzys

Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
filozofia i etyka
bofain

Kryzys dzisiejszy jest kryzysem totalnym, obejmującym wszystkie możliwe perspektywy, przede wszystkim jest kryzysem dotykającym fundamentów cywilizacji i kultury, w której żyjemy. Wynika on z tego, że nasz świat jest przekształcany w coraz większym stopniu i w coraz szybszym tempie przez pogańską, a precyzyjniej w masońską utopię, że we wszystkich perspektywach jesteśmy odrywani od...

Wynika on z tego, że nasz świat jest przekształcany w coraz większym stopniu i w coraz szybszym tempie przez pogańską, a precyzyjniej w masońską utopię, że we wszystkich perspektywach jesteśmy odrywani od rzeczywistości, natury, człowieczeństwa, prawdy, dobra, Boga i wtłaczani w sztuczne, absurdalne, w znacznej mierze wirtualne struktury. Książka prezentuje masońską wizję utopii - pogańskiego Nowego Wspaniałego Świata w jej podstawowych i szczegółowych wymiarach, ujawnia jej korzenie i owoce.

źródło opisu: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu 2009

źródło okładki: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu 2009

Optimus | 2013-12-02
Na półkach: Przeczytane, 2013

My tu pitu pitu, a Chińczycy przepraszam masoni się zbroją.
Generalnie bardzo ciekawie o Platonie, Aldousie Huxleyu i Wellsie.
Nowy wspaniały świat do przeczytania - w końcu trzeba poznać wroga

Antagonista Esklaważu | 2016-10-08
JimmyConvay | 2014-07-20