On chce się żenić!

Tłumaczenie: Krystyna Kozubal
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Marriage on his mind
83-7149-193-X
Dorota_1988

W zaklętym kręgu. Zanim Mickey poznała Jacka, nikt nawet nie próbował jej adorować. Żaden mężczyzna nie dostrzegał w niej obiektu seksualnego pożądania. Ciało młodej kobiety domagało się spełnienia i Mickey chętnie przystałaby na romans bez zobowiązań. Tymczasem Jack pragnął jej nie tylko fizycznie. Marzył o stałym związku, a tego właśnie nie mogła mu ofiarować. Miała za sobą tragiczne...

W zaklętym kręgu.

Zanim Mickey poznała Jacka, nikt nawet nie próbował jej adorować. Żaden mężczyzna nie dostrzegał w niej obiektu seksualnego pożądania. Ciało młodej kobiety domagało się spełnienia i Mickey chętnie przystałaby na romans bez zobowiązań. Tymczasem Jack pragnął jej nie tylko fizycznie. Marzył o stałym związku, a tego właśnie nie mogła mu ofiarować. Miała za sobą tragiczne przejścia i wątpiła, czy kiedykolwiek jeszcze zdoła kogoś pokochać.

źródło opisu: z okładki

klaudja17 | 2015-10-21