Ogrodnik czarodziej

Tłumaczenie: Halina Kilińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Earthbound Angel
83-7149-448-3
tajemnica, strata
Dorota_1988

Imogen kilka miesięcy temu w dramatycznych okolicznościach straciła męża. Pozostała jej tylko ukochana pasierbica i letnia posiadłość pod Londynem, którą ze względów finansowych zmuszona jest sprzedać. Dom otacza mocno zaniedbany ogród, wynajęła więc ogrodnika, który akurat pracował w sąsiedztwie. Gabriel był pięknym, młodym chłopcem i trzydziestoletniej wdowie nawet do głowy nie przyszło, że mógłby się w niej zakochać. Ale myliła się, bowiem - jak się okazało - Gabriel nie był ani młodziutkim chłopcem, ani sezonowym robotnikiem wynajmującym się do pracy w ogrodzie... Dlaczego ją oszukał? Dlaczego nie powiedział prawdy o sobie?

Shani | 2014-10-23
Przeczytana: 23 stycznia 2014