Oddaj mi dziecko

Tłumaczenie: Ryszard Zabrzeski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
That`s my baby
83-7070-968-0
pacjent, dzieci, podstęp, uczucia
Dorota_1988

Melissa kochała dzieci i ofiarnie zajmowała się swoimi małymi pacjentami. Teraz czekała na narodziny własnego dziecka, lecz jej szczęście mąciło poczucie winy, że aby zajść w ciążę, musiała się uciec do podstępu. Miała co prawda zamiar wyznać wszystko Joshowi, lecz odkładała to na później. Niestety dobre chęci nie wystarczą: pewnego dnia Josh pojawia się w szpitalu i odkrywa prawdę. A ponadto oznajmia, że odbierze jej dziecko.

źródło opisu: z okładki

gagatka | 2013-09-29