Oblicza losu

Tłumaczenie: Kazimiera Krzysztofiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wyspy Szczęścia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Aramis
The faces of fate
832382844x
Dorota_1988

Zręcznie balansując tacą z kawą i sokiem pomarańczo­ wym stewardesa przeszła między rzędami foteli i spytała: — Czego się panie napiją? Merridy odsunęła od siebie przykre myśli, otworzyła fiołkowe oczy i powiedziała: — Poproszę o filiżankę kawy. — Popijając aromatyczny napój zauważyła z ulgą, że stopniowo odzyskuje spokój i opa­nowanie. Siedząca obok niej pani Stevens, ciężarna żona ofi­cera...

Zręcznie balansując tacą z kawą i sokiem pomarańczo­
wym stewardesa przeszła między rzędami foteli i spytała:
— Czego się panie napiją?
Merridy odsunęła od siebie przykre myśli, otworzyła
fiołkowe oczy i powiedziała:
— Poproszę o filiżankę kawy. — Popijając aromatyczny
napój zauważyła z ulgą, że stopniowo odzyskuje spokój i opa­nowanie. Siedząca obok niej pani Stevens, ciężarna żona ofi­cera marynarki, niepewnie spoglądała na swoją szklankę soku.
— Mam nadzieję, że tym razem nie dostanę mdłości —
westchnęła z zasępioną miną. — Mój Boże, tak już bym
chciała poczuć pod stopami twardy grunt. Kiedy pani spała, pilot poinformował, że za jakąś godzinę będziemy na miejscu. Czy ktoś panią odbierze z lotniska?

źródło opisu: Aramis, 1994

ejotek | 2011-10-07