Allegro - kampania grudzień kat. romans

Nikomu ani słowa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Super Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The big secret
83-7070-770-x
Dorota_1988

Piękna Genewa, białe obłoki na błękitnym niebie, odbite w tafli jeziora majestatyczne szczyty Alp... Kiedy Lianne przyjechała tu po raz pierwszy, czuła się tak, jakby cały świat leżał u jej stóp. Była piękna, młoda, całkowicie pochłonięta ukochaną literaturą i ukochanym Alexem. Nie spodziewała się wtedy, że tak szybko będzie musiała opuścić to bajkowe miejsce, że nastąpi to w tak dramatycznych okolicznościach i że wiele czasu minie, zanim znowu trafi do Genewy, i do wszystkich, których opuściła przed laty.

źródło opisu: Harlequin, 1995

źródło okładki: zdjęcie autorskie

bookslover | 2013-08-16
Przeczytana: 28 sierpnia 2012

Jest to opowiadanie o historii pewnej młodej dziewczyny, która będąc nastolatką znalazła swoją miłość. Otworzyła się przed nim i przez swój brak doświadczenia zaszła z nim w ciążę. Po urodzeniu dziecka, musiała je oddać do adopcji, bo była za młoda na ślub. Ta sytuacja na zawsze pozostawiła w jej sercu bolesny ślad.

Jako dorosła kobieta próbowała ułożyć sobie życie i była na etapie pisania doktoratu, gdy zmarła jej babcia. Pojechała więc do Genewy, by być na pogrzebie. Postanowiła też na trochę zostać, by móc napisać do końca swoją pracę. Spotkała tam Maxa, brata swojej młodzieńczej miłości. A co się działo dalej, dowiecie się, jak już przeczytacie książkę :)

Mogę powiedzieć tylko, że tradycyjnie idąc kierunkiem harlequinów uczucie połączy naszą bohaterkę i mężczyznę, ale nie powiem którego konkretnie, bo oprócz Maxa, pojawi się jeszcze Alex, mężczyzna z którym zaszła w ciążę. Oprócz facetów ważną rolę odegra też pewna dziewczynka. Któremu z tych panów odda serce i całą siebie?...

bravi | 2015-03-22
Przeczytana: 11 listopada 2011